Topçu, 1520. Sk. No:32, Etimesgut/Ankara

Hakkımızda

1989'dan Bu Güne Güvenilir Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Doğan Demir Sıhhi Tesisat, Ankara'da kaliteli ve profesyonel hizmet sunan bir tesisat şirketidir. Kurulduğumuz günden bu yana, müşteri ziyareti her zaman en ön planda tutarak, en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Firmamız, sıhhi tesisat alanından bir ekip tarafından yönetilmektedir. Tesisin her alanında uzman olan ekibi, süresi en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendilerini geliştirmede ve yenilikleri takip etmektedir.

Hizmetlerimiz arasında su tesisatı, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, karot delme,tıkanıklık açma gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız. Tüm tesisat işlerinizde en kaliteli malzemeleri kullanarak, uzun ömürlü ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Doğan Demir Sıhhi Tesisat olarak, kısıtlamaları en iyi hizmeti sunmak için elimizdekileri en iyi şekilde yapıyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal amaçlarla hizmet veriyoruz ve her müşterimizi ayrı bir önemle ele almamız gerekiyor.

Siz de kaliteli ve güvenilir tesisat hizmeti almak istiyorsanız, Doğan Demir Sıhhi Tesisat'a güvenebilirsiniz. Görüşme olan her türlü tesisat işinde bize ulaşabilirsiniz, uzman ekipten destek alabilirsiniz.

Konut ve Ticari Tesisat

Uygun fiyatlara kaliteli hizmetler

7 / 24 Hizmet

7 / 24 Hizmet

0535 493 11 45